BE INSPIRED.

Produkujemy tkaniny do pięknych wnętrz. Naszą siłą jest doświadczenie, które traktujemy jako punkt wyjścia do dalszego rozwoju. Na tej bazie tworzymy NOWĄ jakość, NOWE rozwiązania. Inspirujemy do tworzenia pięknych rzeczy.

BE SMART.

Wiemy jak ważną rolę odgrywa tkanina na meblu. Mądry wybór ma znaczenie. Kolekcje naszych tkanin pozwolą Ci znaleźć rozwiązanie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Możliwości jest wiele. Sięgnij po nie. To takie proste.

STABILNE FUNDAMENTY. NOWE MOŻLIWOŚCI.

U stóp gór Beskidu, w malowniczej scenerii południowej Polski blisko 25 lat temu powstał DAVIS. Bielsko-Biała –to tu zaczęło bić serce naszej firmy. Region o bogatych tradycjach włókienniczych, stał się idealnym miejscem dla firmy, która, bazując na lokalnym rzemiośle oraz własnym zapleczu technologicznym i magazynowym, rozwija działalność lidera w branży tkaninowej.

Od 1995 roku doskonalimy nasze kompetencje – stale powiększamy portfolio, dbamy o profesjonalne doradztwo, ale to właśnie doskonały serwis staje się naszą wizytówką i mocną stroną. Kolejne lata przynoszą dynamiczny wzrost i ekspansję na rynki zagraniczne. Własna produkcja, magazyny i oddziały w wielu krajach na świecie pozwalają na jeszcze lepszy i szybszy kontakt z Klientem. Rośniemy w siłę, otwieramy kolejno nowe oddziały i magazyny w Europie, uruchamiamy fabrykę i własną produkcję oraz wewnętrzne laboratorium kontrolujące jakość.

Wreszcie rok 2017 pełen jest NOWOŚCI: nowe rozwiązania, nowa jakość, technologie, autorskie kolekcje, nowoczesny design. Wszystko nad czym pracujemy jest pełne świeżości, energii i niesamowitej motywacji. Stawiamy przede wszystkim na inteligentne, gotowe rozwiązania,  których poszukują nasi klienci.

BE SMART. CHOOSE DAVIS FABRICS.

WŁASNE MOŻLIWOŚCI PRODUKCYJNE

Dzięki własnemu parkowi maszynowemu oferujemy przemyślane, spójne i zgodne z trendami kolekcje, bazujące na przetestowanych przez nas technologiach. Produkujemy, badamy, testujemy, tniemy, drukujemy, pikujemy, szyjemy. A wszystko to dzieje się u nas, w ramach naszych własnych możliwości produkcyjnych i technologicznych. Mamy to pod kontrolą.

NAJLEPSZY SERWIS

Sprawnie i szybko. Tak docierają nasze tkaniny w ręce naszych klientów. Pełne magazyny i oddziały w wielu krajach na świecie pozwalają na jeszcze lepszy serwis. Oszczędzamy Twój czas, ponieważ wiemy jak bardzo jest cenny.

JESTEŚMY OTWARCI NA NOWE MOŻLIWOŚCI